Mimoza İnsan Kaynakları ve Danışmanlık - İzmir Bakıcı, Bebek Bakıcısı


 

MİMOZA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

1997 Yılından beri Ailelerin Danışmanlığını yapmakta olup ,sektörün ilklerinden ve çağdaş ,sistemli çalışan KONUSUNDA LİDER kuruluşuz.

Çocuk ,Hasta Yakını ,Anne-Baba ,Ebeveyn Ve Çalışan elemanların psikolojisini çok iyi bilen idareci kadromuzla kaliteli ve güvenli hizmet veriyoruz.
Eleman isteğinde bulunan işverenlerin isteklerine uygun elemanlar ,iş isteyen elemanların isteklerine uygun iş buluyoruz.

AİLELERE İSTEDİKLERİ VASIFLARDAKİ ELEMANLARI TEMİN EDERKEN;

Daha önce şirketimiz kanalı ile çalışmış ,hastası vefat edip tekrar iş isteyen ,baktığı çocuk büyüyüp anaokuluna başladığı için tekrar iş isteyen ,aile hizmet isteğinden vazgeçtiği için iş isteyenler (vs) dolayısıyla daha önce çalıştırıp denediğimiz elemanları ailelere veriyoruz.
Elemanların daha önce çalıştığı ailelere arayıp referanslarını alıyoruz.
Sabıka kaydı ,ikametgah ,nüfus sureti ,resim ve sağlık raporu gibi evraklarını alıyoruz.
Elemanları şirketimize çağırıp ,başvuru formu doldurduktan sonra elemanla karşılıklı detaylı görüşüp elemanın ailevi ve tahsil durumu ,vasıflarını ve diğer özelliklerini değerlendiriyoruz.
Uzun vadeli çalışacak elemanları seçiyoruz kısa vadede problem çıkaracak elemanları eliyoruz.

Ailelerin istedikleri uygun vasıftaki elemanları aile ile birlikte karşılıklı görüştürdükten sonra her iki taraf da anlaştıkları takdirde sözleşme yapıyoruz. Deneme süresi içinde yapılan değişikliklerde ücretsiz eleman temin ediyoruz.

MİMOZA İNSAN KAYNAKLARI ve DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ. olarak müşterilerimizle aktif hizmetimiz sözleşmeden sonrada sürekli devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti şirketimizin ana ilkelerinden birisidir. Taraflar arasında problemleri her iki tarafı dinleyerek çözümleme yoluna gidiyoruz. Çözüm bulamıyorsak işverene eleman değişikliği yapıyoruz. Elemanada yeni iş temin ediyoruz.

Şirketlerin insan kaynakları taleblerini ,her branşdan personel ihtiyaçlarını özel çalışma ile karşılıyoruz.

Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.
İşverenlerin görüşmelere gelememesi durumunda ailelerin evine hizmet veriyoruz.

 © 2008 Mimoza Sosyal Hizmetler & Danismanlik
Web Tasarim ION